Stage, Étape, Etappe
COMMUNIQUÉ Nº:
3.

Volta Limburg Classic

Organiser
Organisateur
Organisator
Stichting Organisatiecomite hel van het Mergelland Stage
Étape
Etappe
01-04-2017 Arrival classification
Classification d'arrivée
Aankomstklassement
Eijsden-Eijsden

Average speed of winner
Vitesse moyenne du vainqueur
Gemiddelde snelheid winnaar
41.747 km/h Distance
Distance
Afstand
198,6km Commencement
Heure de départ
Aanvang
12h00


Position
Classement
Plaats
No.
No.
Nr.
UCI Code
Code UCI
UCI-Code
Rider
Coureur
Renner
Team
Équipe
Ploeg
Time
Temps
Tijd
Gap
Écart
Achterstand

1.   42   10005397224 CANOLA, Marco Nippo - Vini Fantini 4.45'26"     
2.   34   10006642763 MEURISSE, Xandro Wanty - Groupe Gobert 4.45'26"     
3.   67   10006884556 VAN DER LIJKE, Nick Roompot - Nederlandse Loterij 4.45'30"   4"  
4.   78   10008638640 WARNIER, Antoine WB Veranclassic Aqua Protect 4.46'17"   51"  
5.   18   10002839151 MARTENS, Paul Team Lotto NL-Jumbo 4.46'25"   59"  
6.   64   10007179903 MEIJERS, Jeroen Roompot - Nederlandse Loterij 4.46'25"   59"  
7.   76   10009807387 PEYSKENS, Dimitri WB Veranclassic Aqua Protect 4.46'25"   59"  
8.   32   10004433688 BAUGNIES, Jerome Wanty - Groupe Gobert 4.46'25"   59"  
9.   8   10007526271 VLIEGEN, Loic BMC Racing Team 4.46'25"   59"  
10.   181   10003080439 RUIJGH, Rob Tarteletto - Isorex 4.46'25"   59"  
11.   44   10009362908 FILOSI, Luri Nippo - Vini Fantini 4.46'25"   59"  
12.   28   10006486452 TRATNIK, Jan CCC Sprandi Polkowice 4.46'25"   59"  
13.   85   10009393523 ROTA, Lorenzo Bardiani - CSF 4.46'25"   59"  
14.   124   10008114234 HAGEN, Krister Team Coop 4.46'25"   59"  
15.   162   10016223232 DE LAAT, Jasper Metec - TKH Continental CT p/b Mantel 4.46'25"   59"  
16.   4   10006002967 ROSSKOPF, Joey BMC Racing Team 4.46'35"   1'09"  
17.   11   10007293269 GROENEWEGEN, Dylan Team Lotto NL-Jumbo 4.47'12"   1'46"  
18.   73   10049906480 JULES, Justin WB Veranclassic Aqua Protect 4.47'12"   1'46"  
19.   112   10005410257 GULDHAMMER POULSEN, Rasmus Team VeloCONCEPT 4.47'12"   1'46"  
20.   196   10002711031 SORENSEN, Chris-Anker Riwal Platform Cycling Team 4.47'14"   1'48"  
21.   66   10007296707 TUSVELD, Martijn Roompot - Nederlandse Loterij 4.47'16"   1'50"  
22.   15   10008854464 ROOSEN, Timo Team Lotto NL-Jumbo 4.47'16"   1'50"  
23.   101   10007295188 BAKKER, Dennis Delta Cycling Rotterdam 4.47'16"   1'50"  
24.   97   10004520382 SOLOMENNIKOV, Andrei Gazprom - Rusvelo 4.49'24"   3'58"  
25.   21   10004032251 PATERSKI, Maciej CCC Sprandi Polkowice 4.49'26"   4'00"  
26.   147   10011236826 LIVYNS, Arjen Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT 4.49'26"   4'00"  
27.   163   10006118357 EISING, Tijmen Metec - TKH Continental CT p/b Mantel 4.49'26"   4'00"  
28.   156   10009817188 VAN DEN BERG, Julius SEG Racing Academy 4.49'26"   4'00"  
29.   74   10002416900 HABEAUX, Gregory WB Veranclassic Aqua Protect 4.49'26"   4'00"  
30.   96   10006656406 SAVITSKIY, Ivan Gazprom - Rusvelo 4.49'26"   4'00"  
31.   125   10008676935 JENSEN, August Team Coop 4.49'26"   4'00"  
32.   53   10009573880 FARAZIJN, Maxime Sport Vlaanderen - Baloise 4.49'26"   4'00"  
33.   71   10003596559 DELFOSSE, Sébastien WB Veranclassic Aqua Protect 4.49'26"   4'00"  
34.   26   10003263325 PONZI, Simone CCC Sprandi Polkowice 4.49'26"   4'00"  
35.   174   10005678625 OCKELOEN, Jasper Monkey Town Continental Team 4.49'26"   4'00"  
36.   217   10006905370 FREIENSTEIN, Raphael Team Lotto - Kern Haus 4.49'26"   4'00"  
37.   1   10009403223 GERTS, Floris BMC Racing Team 4.49'26"   4'00"  
38.   115   10009376951 RAHBEK, Mads Baadsgaard Team VeloCONCEPT 4.49'26"   4'00"  
39.   154   10009647036 JANSSEN, Adriaan SEG Racing Academy 4.49'26"   4'00"  
40.   131   10008193450 DE GREEF, Robbert Baby Dump Cyclingteam 4.49'26"   4'00"  
41.   24   10007946506 PALUTA, Michael CCC Sprandi Polkowice 4.49'26"   4'00"  
42.   127   10052043312 LUKKEDAL, ÃÜyvind Team Coop 4.49'26"   4'00"  
43.   93   10006795337 SHALUNOV, Evgenii Gazprom - Rusvelo 4.49'29"   4'03"  
44.   3   10008672790 FRANKINY, Kilian BMC Racing Team 4.49'29"   4'03"  
45.   48   10008854868 STACCHIOTTI, Riccardo Nippo - Vini Fantini 4.49'29"   4'03"  
46.   5   10007809894 SCOTSON, Miles BMC Racing Team 4.49'29"   4'03"  
47.   137   10007291855 OTTEMA, Rick Baby Dump Cyclingteam 4.49'29"   4'03"  
48.   77   10008638539 ROBEET, Ludovic WB Veranclassic Aqua Protect 4.49'29"   4'03"  
49.   35   10005334778 LEVARLET, Guillaume Wanty - Groupe Gobert 4.49'29"   4'03"  
50.   58   10008899328 WALLAYS, Jens Sport Vlaanderen - Baloise 4.49'29"   4'03"  
51.   193   10009765860 GREGAARD WILSLY, Jonas Riwal Platform Cycling Team 4.49'29"   4'03"  
52.   27   10007503134 SISR, Frantisek CCC Sprandi Polkowice 4.49'29"   4'03"  
53.   166   10005895257 KOUWENHOVEN, Sjoerd Metec - TKH Continental CT p/b Mantel 4.49'29"   4'03"  
54.   37   10003062049 VEUCHELEN, Frederik Wanty - Groupe Gobert 4.49'29"   4'03"  
55.   83   10006684896 MAESTRI, Mirco Bardiani - CSF 4.49'29"   4'03"  
56.   43   10005564043 DE NEGRI, Pier Paolo Nippo - Vini Fantini 4.49'29"   4'03"  
57.   41   10010085859 BAGIOLI, Nicola Nippo - Vini Fantini 4.49'29"   4'03"  
58.   23   10008898520 MROZEK, Marcin CCC Sprandi Polkowice 4.49'29"   4'03"  
59.   54   10006006506 LIETAER, Eliot Sport Vlaanderen - Baloise 4.49'29"   4'03"  
60.   6   10007260331 SENNI, Manuel BMC Racing Team 4.49'29"   4'03"  
61.   81   10009505475 ALBANESE, Vincenzo Bardiani - CSF 4.49'37"   4'11"  
62.   103   10007526675 GROEN, Ike Delta Cycling Rotterdam 4.49'37"   4'11"  
63.   167   10009043818 KRUL, Stef Metec - TKH Continental CT p/b Mantel 4.49'37"   4'11"  
64.   61   10004779656 KREDER, Raymond Roompot - Nederlandse Loterij 4.49'37"   4'11"  
65.   16   10004592831 KEIZER, Martijn Team Lotto NL-Jumbo 4.49'39"   4'13"  
66.   65   10007291754 RIESEBEEK, Oscar Roompot - Nederlandse Loterij 4.49'39"   4'13"  
67.   17   10003062857 WAGNER, Robert Team Lotto NL-Jumbo 4.49'39"   4'13"  
68.   7   10003085994 HERMANS, Ben BMC Racing Team 4.49'39"   4'13"  
69.   62   10007950546 BUDDING, Martijn Roompot - Nederlandse Loterij 4.49'39"   4'13"  
70.   75   10049906682 MASSON, Christophe WB Veranclassic Aqua Protect 4.53'47"   8'21"  
71.   165   10007618928 HAMELINK, Jasper Metec - TKH Continental CT p/b Mantel 4.53'47"   8'21"  

Riders dropping out, Coureurs qui ont abandonné, Renners opgegeven
   12   10008653996 BOUWMAN, Koen Team Lotto NL-Jumbo      
   13   10008913371 CAMPENAERTS, Victor Team Lotto NL-Jumbo      
   14   10002527438 VAN DEN BROECK, Jurgen Team Lotto NL-Jumbo      
   22   10008032287 KOCH, Jonas CCC Sprandi Polkowice      
   25   10008730283 KACZMAREK, Jakub CCC Sprandi Polkowice      
   31   10004572017 VAN MELSEN, Kevin Wanty - Groupe Gobert      
   33   10003211286 DEHAES, Kenny Wanty - Groupe Gobert      
   45   10051786058 GROSU, Eduard Michael Nippo - Vini Fantini      
   46   10008856383 KOISHI, Yuma Nippo - Vini Fantini      
   47   10008685322 MARINI, Nicolas Nippo - Vini Fantini      
   51   10007750381 DE GENDT, Aimé Sport Vlaanderen - Baloise      
   52   10008669154 DECLERCQ, Benjamin Sport Vlaanderen - Baloise      
   55   10008640458 POLS, Ruben Sport Vlaanderen - Baloise      
   56   10010005027 NOPPE, Christophe Sport Vlaanderen - Baloise      
   57   10005350845 SALOMEIN, Jarl Sport Vlaanderen - Baloise      
   63   10010973613 ARIESEN, Tim Roompot - Nederlandse Loterij      
   68   10008653592 VAN EMPEL, Etienne Roompot - Nederlandse Loterij      
   72   10009365837 DERUETTE, Thomas WB Veranclassic Aqua Protect      
   84   10010084344 MARONESE, Marco Bardiani - CSF      
   87   10006904057 SIMION, Paolo Bardiani - CSF      
   88   10007527786 TONELLI, Alessandro Bardiani - CSF      
   91   10002314947 BRUTT, Pavel Gazprom - Rusvelo      
   92   10005914758 BOEV, Igor Gazprom - Rusvelo      
   94   10002832279 TRUSOV, Nikolay Gazprom - Rusvelo      
   98   10005870605 TCATEVICH, Aleksei Gazprom - Rusvelo      
   102   10009319357 BUGTER, Luuc Delta Cycling Rotterdam      
   104   10006633770 MEIJERS, Daan Delta Cycling Rotterdam      
   105   10011140735 TULNER, Rens Delta Cycling Rotterdam      
   106   10014922018 VAN DEN DOOL, Jens Delta Cycling Rotterdam      
   107   10007051577 MULHERN, Mitchell Delta Cycling Rotterdam      
   108   10015903536 PASTOOR, Gerco Delta Cycling Rotterdam      
   113   10008670871 EG, Niklas Team VeloCONCEPT      
   116   10001410322 REIHS, Michael Team VeloCONCEPT      
   117   10007962468 RIIS, Thomas Nybo Team VeloCONCEPT      
   118   10007962569 SEHESTED PEDERSEN, Mark Team VeloCONCEPT      
   121   10019522444 BLIKRA, Erland Team Coop      
   122   10007491414 BLIKRA, Havaard Team Coop      
   123   10007519807 GALTA, Fredrik Strand Team Coop      
   126   10006477661 LINDAU, Philip Team Coop      
   128   10009375739 AUSTEVOLL, Ole Andre Team Coop      
   132   10010977047 TIMMERMANS, Justin Baby Dump Cyclingteam      
   133   10010976946 DOETS, Marco Baby Dump Cyclingteam      
   134   10007760586 KERS, Koos Jeroen Baby Dump Cyclingteam      
   135   10008653794 KOREVAAR, Merijn Baby Dump Cyclingteam      
   136   10010804467 OOSTRA, Folkert Baby Dump Cyclingteam      
   138   10009810926 SWEERING, Harry Baby Dump Cyclingteam      
   141   10008637933 VAN DE KERKHOVE, Brent Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   142   10009803044 VAN DINGENEN, Jordi Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   143   10007725325 DHAENE, Brecht Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   144   10006119569 DRUYTS, Gerry Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   145   10010039682 GEUENS, Alexander Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   146   10008681682 LEEMANS, Rob Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT      
   151   10008706136 JAKOBSEN, Fabio SEG Racing Academy      
   152   10009502546 CULLAIGH, Gabriel SEG Racing Academy      
   155   10009968752 KOOISTRA, Marten SEG Racing Academy      
   161   10009412923 BOUWMANS, Dylan Metec - TKH Continental CT p/b Mantel      
   168   10004834018 ARIESEN, Johim Metec - TKH Continental CT p/b Mantel      
   171   10009817592 BAKKER, Stephan Monkey Town Continental Team      
   172   10009989869 DETANT, Yannick Monkey Town Continental Team      
   173   10007454230 NOLTEN, Bram Monkey Town Continental Team      
   175   10015062060 MEIJER, Gijs Monkey Town Continental Team      
   176   10011140634 VAN DER VEEKENS, Mel Monkey Town Continental Team      
   177   10007966714 VAN LUIJK, Sven Monkey Town Continental Team      
   178   10007169593 TE BRAKE, Remco Monkey Town Continental Team      
   182   10007825961 COOLS, Michael Tarteletto - Isorex      
   183   10008857696 DE ROOZE, Niels Tarteletto - Isorex      
   184   10007079061 MANNAERTS, Jelle Tarteletto - Isorex      
   185   10011239957 ANECA, Ciske Tarteletto - Isorex      
   186   10008882655 BLOMME, Lorenzo Tarteletto - Isorex      
   187   10010978966 LEIGH, Andy Tarteletto - Isorex      
   188   10005334879 VERWAEST, Kevin Tarteletto - Isorex      
   191   10007964589 NIELSEN, Nicolai Brochner Riwal Platform Cycling Team      
   192   10005864844 CLAUSEN, Patrick Riwal Platform Cycling Team      
   194   10005763501 MORKOV, Jesper Riwal Platform Cycling Team      
   195   10007964791 MYGIND, Rasmus Riwal Platform Cycling Team      
   197   10003264638 VINTHER, Troels Ronning Riwal Platform Cycling Team      
   198   10013869465 WÃSRTZ SCHMIDT, Kasper Riwal Platform Cycling Team      
   201   10006631447 BOSMAN, Gert-Jan Destil - Jo Piels      
   202   10008193349 HOEKSTRA, Jochem Destil - Jo Piels      
   203   10008914684 KERKHOF, Tim Destil - Jo Piels      
   204   10015126526 OLDE MEIERINK, Lars Destil - Jo Piels      
   205   10008113224 VAN DER KOOIJ, Bas Destil - Jo Piels      
   206   10011127193 VAN BROEKHOVEN, Rob Destil - Jo Piels      
   207   10010973411 VAN LOON, Jordi Destil - Jo Piels      
   208   10006641753 VAN RHEE, Joey Destil - Jo Piels      
   211   10009404132 BRAUN, Julian Team Lotto - Kern Haus      
   212   10010963913 HENN, Luca Team Lotto - Kern Haus      
   213   10008130705 BAUM, Lukas Team Lotto - Kern Haus      
   214   10008024005 KNAUP, Tobias Team Lotto - Kern Haus      
   215   10002651417 RETSCHKE, Robert Team Lotto - Kern Haus      
   216   10008721189 SCHORMAIR, Fabian Team Lotto - Kern Haus      
   218   10004507955 WESTMATTELMANN, Daniel Team Lotto - Kern Haus      

The following competitors were signed out from the race:
Les coureurs suivants ont abandoné la course:
De navolgende deelnemers hebben de wedstrijd beëindigd:

No.
No.
Nr.
UCI Code
Code UCI
UCI-Code
Rider
Coureur
Renner
Team
Équipe
Ploeg
Reason
Raison
Reden

82   10006467860 BARBIN, Enrico Bardiani - CSF DNS
148   10008665215 BOUVRY, Dieter Pauwels Sauzen - Vastgoedservice CT DNS
153   10008852848 EVENSEN, Henrik SEG Racing Academy DNS
164   10004853822 GMELICH MEIJLING, Jarno Metec - TKH Continental CT p/b Mantel DNS


Number of not started
Nombre de pas partir
Aantal niet gestart
4 Number of starters
Nombre de coureurs au depart
Aantal gestart
163 Number remaining
Nombre des coureurs restants
Aantal overgebleven
71
Riders after time limit
Arrivés hors délais
Renners na tijdslimiet
-- Riders dropping out
Coureurs qui ont abandonné
Renners opgegeven
12, 13, 14, 22, 25, 31, 33, 45, 46, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 63, 68, 72, 84, 87, 88, 91, 92, 94, 98, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 113, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 126, 128, 132, 133, 134, 135, 136, 138, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 151, 152, 155, 161, 168, 171, 172, 173, 175, 176, 177, 178, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 191, 192, 194, 195, 197, 198, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 218 (=92)

Last calculated, Dernière mise à jour, Laatst berekend: 1-04, 17.19
StageRace 2005 software — www.stagerace.com
2017-04-01!Nederland!Eijsden-Margraten!Volta Limburg Classic!Elite : 758124450 : V3.24 final update